Krem-Komfort Lifting Aktiv Per Fytyren Dhe Qafen

2,940 Lekë

Krem-Komfort Lifting Aktiv Per Fytyren Dhe Qafen G-C

PËRSHKRIMI

Ky krem i bazuar në ekstraktin organik të acerola siguron një efekt aktiv antioksidues dhe rinovues. Përmban një kompleks BIO-ngritës të bazuar në alga deti, i cili mbron fibroblastet e lëkurës nga stresi oksidativ, duke parandaluar plakjen e qelizave.

Gjalpi i kakaos ushqen lëkurën, rinovon në mënyrë aktive, rrit elasticitetin e saj, rikthen në mënyrë efektive lidhjet e kolagjenit në lëkurë, duke e bërë atë më elastike dhe rinore.

Veprimi kompleks i vitaminave PP dhe C tonifikon, përmirëson gjendjen e përgjithshme të lëkurës, rrit turgorin e saj dhe përmirëson 100% pamjen e fytyrës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë të pastër dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract (Organic Acerola Extract), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Nannochloropsis Oculata Extract (Nannochloropsis Algae Extract), Pullulan, Glyceryl Stearate Oil, Ethylhexyl Stearate (Almond Diet) , Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter (Cocoa Butter), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Sunflower Oil), Maltodextrin, Panthenol, Perfume, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Niacinamide (Vitamin PP), Ascorbic Acid (Vitamin C), Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SKU: 94274169 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close