Krem Hidratues Intensiv Per Fytyren

2,016 Lekë

Krem Hidratues Intensiv Per Fytyren-G-C

PËRSHKRIMI

Përdorni kremin e fytyrës për hidratimin të thellë nga “CAFÉ MIMI INTENSIVE MOISTURIZING” për të mbrojtur lëkurën nga thatësira.

Acidi Hyaluronic në përbërje, hidraton dhe tonifikon thellësisht lëkurën, jep elasticitet dhe një çehre të shëndetshme fytyrës.

Ekstrakti i Goji Berry ka një efekt antioksidant, mbron lëkurën nga plakja e parakohshme dhe dehidratimi.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë të pastër dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Lycium Barbarum (Goji Berry) Fruit Extract (Goji Berry Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Propanediol, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Octyldodecyl Xyloside, PEG-30 Dipolyhydroxystearate Hydroxylaterate , Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic acid), Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydroxyoolcitronellal, Butylphenyl Cylpropional

SKU: 47292991 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close