Krem Hidratues I Thelle Per Fytyren Perdorim Gjate Nates

2,016 Lekë

Krem Hidratues I Thelle Per Fytyren Perdorim Gjate Nates-G-C

PËRSHKRIMI

Hidratoni lëkurën tuaj edhe kur flini me kremin e natës nga CAFÉ MIMI DEEP HYDRATION!

Acidi hialuronik siguron hidratim intensiv gjatë gjumit, duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe të fortë. Ekstrakti i algave japoneze rikthen dhe tonifikon lëkurën e fytyrës, duke i rikthyer shkëlqimin dhe elasticitetin e saj natyral.

Në mëngjes, nuk do të ketë gjurmë lodhjeje dhe stresi në lëkurën tuaj të fytyrës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni kremin e natës në fytyrën e pastruar para gjumit derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Ndërprisni përdorimin menjëherë nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Laminaria Japonica (Japan Laminaria) Extract, Vegetable Glycerin (vegetable), Isopropyl Myristate, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Polyacrylate Crosspolymer-6, C14 , C12-20 Alkyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Perfume, Sodium Hyaluronate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl, Methylinn

SKU: 98762253 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close