Krem-Conditioner Zbutes Dhe Shkelqyes Per Trupin

1,736 Lekë

Krem-Conditioner Zbutes Dhe Shkelqyes Per Trupin G-C

PËRSHKRIMI

Krem-Conditioner butësi dhe shkëlqim për lëkurën nga CAFE MIMI.

I bazuar në vajin e babassu dhe ekstraktin e orkides e bën lëkurën menjëherë të ndjehet e butë dhe e shndritëshme.

Produkt ideal për kujdes ditor.

Për shkak të strukturës së tij delikate, kremi shpërndahet lehtë pa lënë një ndjenjë ngjitëse në trup, përbërësit aktivë në përbërjen e tij hidratojnë dhe zbusin shpejt dhe në mënyrë efektive lëkurën.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Produkti përmban mbi 97.5% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni në lëkurën e lagur kremin pasi përthithet shpejt, pjesa e tepërt e kremit mund të hiqet me një peshqir.

Nuk lë mbetje yndyrore.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Orchis Mascula (Orchid) Flower Extract (Orchid Extract), Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil (Babassu Oil), Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Glycine Soja (Soybean) Oil (soybean oil), Glyceryl Monostearate, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Ethylhexyl Stearate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Stearyl Dimethicone, Ceteareth-20, Perfume

 

SKU: 74574353 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close