Kornize per 3 fotografi E Bardhe dhe Argjend 39648

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,500 Lekë

Kornize per 3 fotografi E Bardhe dhe Argjend 39648

PERSHKRIMI:

Në vend që ti mbani fotografitë tuaja të mbyllura në sirtar , pse nuk I mbani në këtë kornizë të bukur fotografie. Vendosni këtë kornizë fotografie në zyrën tuaj, në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjës që të mbani njerezit dhe kujtime të mrekullueshme gjith

 • Tipi : Kornizë Fotografie
 • Gjerësia (cm) : 8/9
 • Gjatesia (cm) : 8/13
 • Ngjyra : Bardhe
 • Orientimi : Vertikal
 • Materiali : gips
Kornize per 3 fotografi E Bardhe dhe Argjend 39648 1 Kornize per 3 fotografi E Bardhe dhe Argjend 39648 2

SHOPPING CART

close