fbpx

Kornize MDF13x18cm, ngjyre e zeze 36050

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

749 Lekë

Kornize MDF13x18cm, ngjyre e zeze 36050

PERSHKRIMI:

Në vend që ti mbani fotografitë tuaja të mbyllura në sirtar , pse nuk I mbani në këtë kornizë të bukur fotografie. Vendosni këtë kornizë fotografie në zyrën tuaj, në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjës që të mbani njerezit dhe kujtime të mrekullueshme gjithmonë me ju. Ju mund të mbani arritjet e juaja më të mëdhaja në jetë, ditët e juaja më të sukseshme në këtë kornize fotografie dhe nuk do të mbeteni të zhgënjyer.

 • Tipi : Kornizë Fotografie
 • Materiali : MDF
 • Gjerësia (cm) : 13
 • Gjatesia (cm) : 18
 • Ngjyra : Zezë
 • Orientimi : Vertikal
 • Dekor : S8106-57

SHOPPING CART

close