Kornizë foto, plastik, blu, 22.5×32.5×2 cm 250586

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

499 Lekë

Kornizë foto, plastik, blu, 22.5×32.5×2 cm 250586

PERSHKRIMI:

Kujtime të ngrohta kanë nevojë për korniza fotografish të mrekullueshme. Kjo Kornizë fotografie metal shumë e bukur mund të mbajë kujtime të embla si dhe të ndricojë cdo cep muri të shtëpisë suaj. Një cilësi shumë e mirë kornize fotografie, do të mbajë kujtimet tuaja për një kohë shumë të gjatë. Vendos fotografinë e dasmës, të ditëlindjes, të diplomimit në këtë kornizë fotografie, dhe kujtimet tuaja do të jenë gjithmonë me ju.

  • Gjerësia : 22.5 cm
  • Lartësia : 32.5 cm
  • Materiali : Metal
  • Ngjyra : Argjend
Kornize foto plastik blu 22.5x32.5x2 cm 250586 1 Kornize foto plastik blu 22.5x32.5x2 cm 250586 2

SHOPPING CART

close