Kornize Alumin 15X20, Numer dekori AL11 35802

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

575 Lekë

Kornize Alumin 15X20, Numer dekori AL11 35802

PERSHKRIMI:

Kjo Kornizë fotografie shumë e bukur mund të mbajë kujtime të embla si dhe të ndricojë cdo cep muri të shtëpisë suaj. Një cilësi shumë e mirë kornize fotografie, do të mbajë kujtimet tuaja për një kohë shumë të gjatë. Ju mund të mbani arritjet tuaja më të mëdhaja në jetë, ditët tuaja më të sukseshme në këtë kornize fotografie dhe nuk do të mbeteni të zhgënjyer.

 • Tipi : Kornizë Fotografie
 • Gjerësia (cm) : 15
 • Gjatesia (cm) : 20
 • Orientimi : Vertikale
 • Dekor : 15X20,AL11
 • Materiali : Alumin
Kornize Alumin 15X20 Numer dekori AL11 35802

SHOPPING CART

close