fbpx

Kornizë, 19.6×17 cm, druri 241155

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

425 Lekë

Kornizë, 19.6×17 cm, druri 241155

PERSHKRIMI:

Kjo kornizë fotografie shumë e bukur mund të mbajë kujtime të ëmbla si dhe të ndriçojë çdo cep muri të shtëpisë suaj. Një cilësi shumë e mirë kornize fotografie, do të mbajë kujtimet tuaja për një kohë shumë të gjatë. Ju mund të mbani arritjet tuaja më të mëdhaja në jetë, ditët tuaja më të sukseshme në këtë kornizë fotografie dhe nuk do të mbeteni të zhgënjyer.

  • Materiali : Dru
  • Gjerësia : 19.6 cm
  • Lartësia : 17 cm

SHOPPING CART

close