fbpx

Kondicioner, tokësor, Elektra, 12000 BTU, A++, Inverter, R32, 20-25 m², filtër antibakterial 810023

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

89,990 Lekë

Kondicioner, tokësor, Elektra, 12000 BTU, A++, Inverter, R32, 20-25 m², filtër antibakterial 810023

PERSHKRIMI:

Kondicionerët Elektra ruajnë një ekulibër perfekt midis performancës së shkëlqyer dhe një zgjidhje miqësore për mjedisn. Bli Elektra dhe keni në dorë kontrollin e temperaturës

 • Tensioni : 220-240 V
 • Fuqia : 3.5KW
 • Niveli i zhurmës : 41 / 51 dB
 • Klasi i energjisë : A++/A+
 • Lloji i gazit : R32
 • Sipërfaqja që mbulon : 20-25 m²
 • Përmasat : 84.5×27.5×18 cm
 • Kapaciteti i ngrohjes : 12000 BTU
 • Kapaciteti ftohës : 12000 BTU
 • Konsumi i energjisë në ngrohje : 500-1300 W
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 400-1200 W
 • Vëllimi i ajrit : N/A
SKU: 13723334 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close