fbpx

Kondicioner Ariston prios R32 35 mudo 12000BTU, inverter, klasi A++, 54-60bda, 800115

Ariston

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

64,990 Lekë

Kondicioner Ariston prios R32 35 mudo 12000BTU, inverter, klasi A++, 54-60bda, 800115

PERSHKRIMI:

Për një zgjidhje efikase dimër-verë dhë për të mos ndjerë ndryshimet stinore kondicionerët janë zgjedhje perfekte. Kondicionerët Ariston janë kondicionerë efikasë dhe me performancë të shkëlqyer pune.

 • Tensioni : 220-240V
 • Kapaciteti i ngrohjes në BTU : 9126 BTU/h
 • Kapaciteti ftohës : 12393 BTU/h
 • Modeli : Inverter
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 54-60 dB
 • Klasi i energjisë : A++
 • Lloji i gazit : R32
 • Marka : Ariston
 • Masa : 86.5x 35×26.5 cm
SKU: 31976495 Category: Tags: , ,
Marka

Ariston

SHOPPING CART

close