Kollonë dushi me termostat ANGEL, 34x9x102.5 cm, metal- ABS 222961

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

49,700 Lekë

Kollonë dushi me termostat ANGEL, 34x9x102.5 cm, metal- ABS 222961

PERSHKRIMI:

Kollonë dushi me termostat ANGEL, me rrëshqitje ofron pozicionimin perfekt të kokës së dushit në çdo lartësi përgjatë shufrës. Ky set përfshin shufrën, tubin fleksibël, dy koka dushi (statike dhe të lëvizshme), mbajtësen e tyre dhe mbajtësen e sapunit. Të gjithë komponentët janë të paketuar për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Gjallëroni tualetin tuaj me një produkt cilësor dhe plot stil.

  • Gjatësia : 34 cm
  • Gjerësia (cm) : 9 cm
  • Lartësia (cm) : 102.5 cm
  • Materiali : metalik

SKU: 97419657 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close