Kokë dushi me kolone, Tempesta, Grohe, inoks/ABS 223509

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,186 Lekë

Kokë dushi me kolone, Tempesta, Grohe, inoks/ABS 223509

PERSHKRIMI:

Dalja e ujit në formë shiu dhe dalje normale. Dalja e ujit në formë masazhuese duke lëvizur/rrotulluar kokën e dushit. Madhësia e kokës së dushit: 100 mm. Tubi rrëshqitës me pozicionim 90°, i rregullueshëm majtas, djathtas, lart dhe poshtë. Shkalla maksimale e rrjedhjes (at 0.3 MPa): 18 lt/ min. Fiksues muri plastik dhe i kromuar.

 • Ngjyra : Chromed
 • Materiali i kolonës : Inoks dhe ABS
 • Diametri i kolonës : 2.2 cm
 • Regjistër lartësie : Po
 • Materiali i kokës së dushit : ABS
 • Numri i funksioneve të kokës së dushit : 1
 • Gjatësia e tubit fleksibël : 1.5 m

SKU: 49553614 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close