Kokë dushi me kolonë, Mix square, Inoks dhe ABS 28667

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

18,060 Lekë

Kokë dushi me kolonë, Mix square, Inoks dhe ABS 28667

PERSHKRIMI:

Seti i dushit Mix Square, me rrëshqitje, ofron pozicionimin perfekt të kokës së dushit në çdo lartësi përgjatë shufrës. Ky set përfshin shufrën,tubin fleksibel,dy koka dushi (statike dhe të levizshme) dhe mbajtësen e tyre. Të gjithë komponentët janë të paketuar, për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Gjallëroni tualetin tuaj me një produkt cilësor dhe plot stil.

 • Ngjyra : e kromuar
 • Materiali i kolonës : Inoks
 • Diametri i kolonës : 2.2 cm
 • Lartësia e kolonës : 100 cm
 • Regjistër lartësie : Po
 • Materiali i kokës së dushit : ABS
 • Numri i funksioneve të kokës së dushit : 1
 • Gjatësia e tubit fleksibël : 1.5 m

SHOPPING CART

close