fbpx

Kapsula kafeje, Lavazza Qualità Rossa, 100 % Arabica, aromë: karamel/cokollate, 7.5×16 gr, 16 cop 803134

Lavazza

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

820 Lekë

Kapsula kafeje, Lavazza Qualità Rossa, 100 % Arabica, aromë: karamel/cokollate, 7.5×16 gr, 16 cop 803134

PERSHKRIMI:

Nje kombinim i përsosur të kafes Arabica Braziliane, Aziatike Qendrore dhe Amerikës së Jugut. Një ekspres intensiv dhe me aromë harmonike, me aromën e tij pak të karamelizuar që lë të kuptohet aroma çokollatës. Absolutisht e shijshme.

  • Tipi : Kapsula kafeje
  • Paketimi : 16 cop
  • Pesha : 7.5×16 gr
  • Aroma : aromë: karamel/cokollate
SKU: 65992763 Category: Tags: , ,
Marka

Lavazza

SHOPPING CART

close