fbpx

Ekspres kafeje, Krups, 1460 W, 15 bar, 1.1 Lt 800362

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

24,990 Lekë

Ekspres kafeje, Krups, 1460 W, 15 bar, 1.1 Lt 800362

PERSHKRIMI:

Për të apasionuarit e kafes dhe për ata persona të cilëve kafja ju shijon kur e bëjnë vetë kjo makinet kafeje do ishte zgjedhje perfekte. Mjaft praktike dhe funksional për në zyrë apo shtëpi.

  • Tipi : Ekspres
  • Fuqia : 1460W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti i depozitës : 1.1 Lt
  • Presioni : 15 bar
SKU: 97279463 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close