Kangur Per Beba P-B

9,100 Lekë

Kangur Per Beba P-B

PERSHKRIMI:

 

Kangur për bebe, i përbërë prej materiali poliestre, me mbushje prej sfungjeri të butë, i cili ka veti anti-alergjike dhe anti-bakteriale, përthith lagështinë e tepërt dhe lejon ajrosjen e lëkurës së bebeve.

Kanguri është i pajisur me rripa me gjatësi të rregullueshme për shpatullat dhe mesin, të cilët lejojnë përshtatjen me moshën e fëmijës.

Përdoret për të mbajtur bebet dhe është i pajisur me qepje të përforcuar në pjesën e rripave, gjë që mundëson më tepër siguri në përdorim.

Rekomandohet që fëmija të vendoset me fytyrë nga nëna në muajt e parë dhe më pas të ndryshohet pozicioni me rritjen e moshës së fëmijës.

Materiali përbërës mund të pastrohet lehtësisht duke u larë në lavatriçe me temperaturë 30°C dhe duke u tharë në mënyrë natyrale.

Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 4 muajsh, të cilët arrijnë një peshë deri në 9 kg.

 

  • Materiali : Poliestër
  • Përmasat : 25x20x45 cm
  • Paketimi : 1 copë
  • PESHA 9Kg

 

SKU: 99717113 Category: Tag:

SHOPPING CART

close