fbpx

Kalorifer Rowenta, 2000W, 20-25m², 35 dBa, 3 nivele fuqie, termostat 800617

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,990 Lekë

Kalorifer Rowenta, 2000W, 20-25m², 35 dBa, 3 nivele fuqie, termostat 800617

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë ngrohës . Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

 • Fuqia : 2000W
 • Tensioni : 220-230V
 • Sipërfaqja që mbulon : 20-25m²
 • Niveli i zhurmës : N/A
 • Shkalla e mbrojtjes : IP20
 • Klasi i energjisë : B
 • Me fryrje/Me reflektim : N/A
 • Gjerësia : 25 cm
 • Gjatësia : 45 cm
 • Lartësia : 64 cm
 • Ngjyra : E bardhë
SKU: 41532244 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close