Kabinë dushi, xham 6 mm, H190x80 cm 28349

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

23,100 Lekë

Kabinë dushi, xham 6 mm, H190x80 cm 28349

PERSHKRIMI:

Kabina ‘’Bobble Soap’’ ka një stil sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Kjo kabine përbëhet nga nje panel xhami i temperuar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard .Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e struktures dhe është e lehtë për t’u montuar.Xhami transparent i kabines ofron një atmosferë të freskët dhe të pastër.

 • Forma : Katrore
 • Materiali : Xham I Temperuar
 • Gjerësia : 80 cm
 • Lartësia : 190 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close