Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x90x90 cm 23275

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

30,226 Lekë

Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x90x90 cm 23275

PERSHKRIMI:

Seti “Bobble Soap” kabinë+pllakë dushi ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham transparent blu të temperuar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami blu i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shumë mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj. Forma e saj harkore mundëson shfrytëzimin më të mirë të hapësirës së tualetit.

 • Forma : Harkore
 • Materiali : Xham I Temperuar
 • Gjerësia : 90 cm
 • Thellësia : 90 cm
 • Lartësia : 198 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close