Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x90x90 cm 02294

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

17,500 Lekë

Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x90x90 cm 02294

PERSHKRIMI:

Kabina e dushit L’acqua është një zgjidhje praktike dhe elegante. Xhami i tempëruar rrit qëndrueshmërinë dhe e bën më të sigurt këtë kabinë. Korniza e aluminit e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme. Xhami transparent blu i kabinës, shton stil dhe hijeshi në ambientin tuaj. Materialet përbërëse si xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shumë mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.

 • Forma : Harkore
 • Materiali : Xham I Temperuar
 • Gjerësia : 90 cm
 • Thellësia : 90 cm
 • Lartësia : 198 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

Kabine dushi 4 Kabine dushi 5 Kabine dushi 6

SHOPPING CART

close