Kabinë dushi, 1 fletë, xham 8 mm, 80xH195 cm 224370

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,460 Lekë

Kabinë dushi, 1 fletë, xham 8 mm, 80xH195 cm 224370

PERSHKRIMI:

Kabina ka një stil sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Kjo kabine përbëhet nga nje panel xhami i temperuar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard .Korniza prej alumini e kromuar siguron qëndrueshmërinë e struktures dhe është e lehtë për t’u montuar.Xhami transparent i kabines ofron një atmosferë të freskët dhe të pastër. Shufra e kapjes eshte material inoks 304 e cila rrit jetegjatesine e kabines. Hapesira e rregjistrimit eshte 70-120 cm duke ju shtuar mundesine per fixim te forte ne mur. aksesoret bashkues te shufres jane me veshje zinku, rezistente ndaj ujit.

 • Forma : Katrore
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Gjerësia : 90 cm
 • Lartësia : 195 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close