Hekur rrobash TEFAL FV3970E0, 2400W, avulli 150 gr/min, depozita 250 ml, 220-240V, pllakë durilium 800069

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,500 Lekë

Hekur rrobash TEFAL FV3970E0, 2400W, avulli 150 gr/min, depozita 250 ml, 220-240V, pllakë durilium 800069

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Fuqia : 2400W
  • Tensioni : 220V
  • Materiali : Metal/Plastik
  • Kapaciteti (L) : 250 ml
  • Materiali i pllakës : Durilium
Hekur rrobash TEFAL 1 Hekur rrobash TEFAL 2 Hekur rrobash TEFAL 3 Hekur rrobash TEFAL 4 Hekur rrobash TEFAL 5

SHOPPING CART

close