Hekur rrobash TEFAL, 2300 W, 270 ml, 115 gr/min, 1.9 m, pllakë qeramike 801310

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Hekur rrobash TEFAL, 2300 W, 270 ml, 115 gr/min, 1.9 m, pllakë qeramike 801310

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Fuqia : 2300 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 270 ml
  • Presioni : 115 g/min
Hekur rrobash TEFAL 5 1 Hekur rrobash TEFAL 6 Hekur rrobash TEFAL 7 Hekur rrobash TEFAL 8

SHOPPING CART

close