Hekur rrobash Serverin 3234, 1000 W, 50 ml, 115/230 V 89038

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,746 Lekë

Hekur rrobash Serverin 3234, 1000 W, 50 ml, 115/230 V 89038

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile.

 • Tipi : Hekur rrobash
 • Fuqia : 1000 W
 • Tensioni : 115/230 V
 • Gjatesia e kabllit : 1.8 m
 • Marka : Serverin
 • Ngjyra : Ngjyrë blu / gri
 • Kapaciteti i Depozitës (L) : 50 ml
SKU: 53584463 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close