Hekur rrobash Philips GC2145/20, 2100 W, 110 g/min, 270 ml, 2m, pllakë qeramike 89386

Philips

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,190 Lekë

Hekur rrobash Philips GC2145/20, 2100 W, 110 g/min, 270 ml, 2m, pllakë qeramike 89386

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile.

 • Tipi : Hekur rrobash
 • Fuqia : 2100 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Gjatesia e kabllit : 2 m
 • Marka : Philips
 • Kapaciteti i Depozitës (L) : 270 ml
 • Presioni i avullit : 110 g/min
Hekur rrobash Philips 2 Hekur rrobash Philips 3 Hekur rrobash Philips 4 Hekur rrobash Philips 1
Marka

Philips

SHOPPING CART

close