fbpx

Hekur fuego, 2600W, 320ml, 220-240V, pllake qeramike 801919

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Hekur fuego, 2600W, 320ml, 220-240V, pllake qeramike 801919

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Tipi : Hekur rrobash
  • Fuqia : 2600W
  • Kapaciteti i depozitës : 320 ml
  • Presioni : 4 Bar
  • Materiali i pllakës së hekurit : Qeramike
SKU: 42474575 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close