fbpx

Grirese Universale Bosch-002

2,990 Lekë

Grirese Universale Bosch-002-UD

PERSHKRIMI:

Griresja Bosch bs-002.

Asistent i shkëlqyeshëm në kuzhinë.

Me ndihmën e saj ju mund të bluani, përgatitni përzierje të lëngshme.

Për të mbrojtur skajin e thikës, është e dëshirueshme të mos përdorni produkte të ngurta, të tilla si çokollata të ngurta, sheqer të grumbulluar.

Kapaku ka një vulë.

Një buton aktiv.

Thikë çeliku inox.

Puna flash.

Karakteristikat:

Motor DC-DC.

Pjesët e lëvizshme janë të përshtatshme për larje në pjatalarëse.

Teh me cilësi të mirë prej çeliku inox.

Butoni i ndërrimit.

Matja e shenjave në enë dhe shredders.

Prerës thikë të dyfishtë.

Çelësi i sigurisë.

Мощность-450 Watt.

Vëllimi чаши-2л.

 

SKU: 46748784 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close