Grirëse perimesh PHILIPS HR1393/00, 450 W, 0.7 lt 89388

Philips

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,006 Lekë

Grirëse perimesh PHILIPS HR1393/00, 450 W, 0.7 lt 89388

PERSHKRIMI:

Grirese perimesh PHILIPS, është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit, është shumë fuksional dhe I thjeshtë në përdorim.

 • Tipi : Grirëse perimesh
 • Fuqia : 450 W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Kapaciteti : 0.7 lt
 • Numri i programeve : 2 nivele shpejtësie
 • Ngjyra : E bardhë
 • Marka : Philips
SKU: 16122887 Category: Tags: , , , ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close