fbpx

Grirëse mishi, Fuego, 1500 W, 3 disqe prerës 810308

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Grirëse mishi, Fuego, 1500 W, 3 disqe prerës 810308

PERSHKRIMI:

Dëshironi të pregatisni hamburger të shijshëm, tortilla meksikane apo salce bolonjeze, por preferoni të grirni mishin sipas dëshirës tuaj dhe të surprizoni anëtarët e familjes dhe miqtë me shijen fantastike? Grirësja e mishit Fuego ju ofron mundësinë të grini mishin. Tani ju lehtësisht mund të grini dhe miksoni mishin me erëzat sipas dëshirës tuaj. Grirsja ka një fuqi prej 1500 W.

  • Tipi : Grirëse mishi
  • Fuqia : 1500 W
  • Tensioni : 220-240 V
SKU: 87524965 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close