fbpx

Grirese Fuego HFP-501, 400 W, 500 ml 87168

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Grirese Fuego HFP-501, 400 W, 500 ml 87168

PERSHKRIMI:

Grirese perimesh Fuego, eshte nje aksesor qe nuk duhet te mungoje ne ambientin tuaj te gatimit ,eshte shume fuksional dhe I thjeshte ne perdorim.

  • Tipi : Mixer
  • Fuqia : 400 W
  • Kapaciteti : 500 ml
  • Tensioni : 220-240 V
  • Ngjyra : E kuqe
SKU: 81284143 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close