fbpx

Grirese perimesh IMETEC me 3 aksesor, kapaciteti 500ml, thika inoxksi, tensioni 220-240V, 80W, permasa 17x20x24 88785

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,790 Lekë

Grirese perimesh IMETEC me 3 aksesor, kapaciteti 500ml, thika inoxksi, tensioni 220-240V, 80W, permasa 17x20x24 88785

PERSHKRIMI:

Grirësja e perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

  • Tipi : Grirese perimesh
  • Fuqia : 80 W
  • Kapaciteti (L) : 0.5 L
  • Materiali i helikes : Inoks
  • Tensioni : 220-240 V

SHOPPING CART

close