fbpx

Grirese BOSCH MMR08A1, 400W, 800 ml, 2 shpejtesi 84924

Bosch

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Grirese BOSCH MMR08A1, 400W, 800 ml, 2 shpejtesi 84924

PERSHKRIMI:

Blender dore BOSCH MSM2410D, është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit , është shumë fuksional dhe I thjeshtë në përdorim.

  • Tipi : BLENDER
  • Fuqia : 400 W
  • Kapaciteti : 800 ml
  • Tensioni : 220-240V
  • Ngjyra : Zezë / bardhë
SKU: 96652338 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close