fbpx

Grirëse perimesh DELIMANO JOY, 200W, 360 ml/ 600ml total 89975

Delimano

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Grirëse perimesh DELIMANO JOY, 200W, 360 ml/ 600ml total 89975

PERSHKRIMI:

Grirërsja DELIMANO JOY është mjaft e vogël për t’u përshtatur çdo dollapi të kuzhinës, por ofron rezultate të shkëlqyera. Me një kapacitet prej 360 ml dhe kapacitet të përgjithshëm 600 ml, ka mjaft hapësirë për të gjitha aventurat tuaja të gatimit. Ju mund të zgjidhni midis përdorimit të thikës së vetme ose asaj të dyfishtë për të rregulluar grirjen e përbërësve të zgjedhur: frutave, perimeve, bimëve të freskëta, arrave, farave, madje edhe bukës. Thërrmimi, pureja dhe bërja e thërrimeve të bukës nuk ka qenë kurrë më e lehtë!

  • Tipi : Grirese perimesh
SKU: 53345159 Category: Tags: , , ,
Marka

Delimano

SHOPPING CART

close