fbpx

GRIRESE BOSCH MMR08R2 86020

Bosch

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

GRIRESE BOSCH MMR08R2 86020

PERSHKRIMI:

Grirese perimesh BOSCH MMR08R2, eshte nje aksesor qe nuk duhet te mungoje ne ambientin tuaj te gatimit ,eshte shume fuksional dhe I thjeshte ne perdorim.

 • Tipi : Mixer
 • Fuqia : 400 W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Ngjyra : E Kuqe
 • Kapaciteti : 800 ml
 • Marka : BOSCH
SKU: 42597588 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close