fbpx

Furrë elektrike Beko 80893

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Furrë elektrike Beko 80893

PERSHKRIMI:

Furrë inkaso, Furrat inkaso elektrike me kontroll me butona,Programator per kohën e gatimit dhe fuksione të ndryshme gatimi,eshte e paisur me aksesore (zgarë dhe tavë).Sinjal akustik kur mbaron procesi.

 • Marka : Beko
 • Fuqia : 2400W
 • Kapaciteti : 71L
 • Përmasa : 60X60X56 cm
 • Materiali i trupit : Metal+Xham
 • Klasi i Energjise : A
 • Kombinime gatimi : 6
 • Vetë pastrim : Jo
 • Paneli i kontrollit : Dixhital
 • Stakim automatik : po
 • Aksesorët e përfshirë : po
 • Tensioni : 220V
SKU: 48493785 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close