fbpx

Furnelë elektrike me dy plitka gatimi FUEGO ADS-253, 1000W/ 1500W 83670

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Furnelë elektrike me dy plitka gatimi FUEGO ADS-253, 1000W/ 1500W 83670

PERSHKRIMI:

Furnelat elektrike janë mjaft praktike, janë të lehta në përdorim, janë lehtësisht të transportueshme dhe ngrohen shumë shpejt duke qënë se plitkat janë material gize.

  • Tipi : Furnelat elektrike
  • Fuqia : 1000 + 1500W
  • Tensioni : 220-240V
  • Ngjyra : E bardhë

SHOPPING CART

close