fbpx
,

Fshesë vakumi SAMSUNG VC-41, 1600W, 230V 49796

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Fshesë vakumi SAMSUNG VC-41, 1600W, 230V 49796

PERSHKRIMI:

Fshesë me korent SAMSUNG. Fshesa me korent është një pajisje gjerësisht e përdorur në çdo familje. Me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Teknologjia ciklon bën të mundur pastrimin më efikas dhe rrit jetëgjatësinë e filtrave.

  • Tipi : Fshese vakumi
  • Tensioni : 230V
  • Fuqia : 1600W
SKU: 99698658 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close