fbpx

Fshesë me vakum Hoover TSBE1401 019, 1400 W, 1.5 lt Hepa, A, 5 m, 85 dB, ngjyrë të kuqe/gri 89013

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,990 Lekë

Fshesë me vakum Hoover TSBE1401 019, 1400 W, 1.5 lt Hepa, A, 5 m, 85 dB, ngjyrë të kuqe/gri 89013

PERSHKRIMI:

Fshesa me Vakum BREIXO FKB123D16 është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Tipi : Fshesë me vakum
 • Fuqia : 1400 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Kapaciteti : 1.5 Lt
 • Ngjyra : E kuqe / gri
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 75 dB
 • Gjatësia e kabllit : 5 m
 • Klasi i energjisë : A
SKU: 72485659 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close