fbpx
,

Fshesë me vakum ETA Sabine, 800W, 230V, 2 Lt, 78dBa, 8 m kabëll, HEPA H 13, klasi A 800294

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

13,990 Lekë

Fshesë me vakum ETA Sabine, 800W, 230V, 2 Lt, 78dBa, 8 m kabëll, HEPA H 13, klasi A 800294

PERSHKRIMI:

Fshesa me vakum ETA Sabine është një pajisje gjerësisht e përdorur. Me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Është e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Tipi : Fshese me korent
 • Fuqia : 800 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Kapaciteti : 2 Lt
 • Ngjyra : Ngjyrë vjollcë / gri
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 78 dB
 • Marka : ETA
 • Gjatësia e kabllit : 8 m
SKU: 54782693 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close