fbpx
,

Fshesë dore me vakum Black&Decker, me bateri lithium-Ion, 14.4 V, 1.5 Ah, 12.5 min, 20 Air Watt, 560 ml, 4 hr karikim, 1060 Lt/min, 75 dB 800650

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

13,900 Lekë

Fshesë dore me vakum Black&Decker, me bateri lithium-Ion, 14.4 V, 1.5 Ah, 12.5 min, 20 Air Watt, 560 ml, 4 hr karikim, 1060 Lt/min, 75 dB 800650

PERSHKRIMI:

Fshesa me vakum Black&Decker është një pajisje gjerësisht e përdorur. Me format specifik bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Është e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Fuqia : 20 Air Watt
 • Kapaciteti depozitës/qeses : 500 ml
 • Lloji i baterisë : Lithium-Ion 1.5 Ah
 • Tensioni : 14.4 V
 • Koha e aktivizimit : 12.5 min
 • Niveli i zhurmës : 75 dB
 • Koha e karikimit : 4 hr
 • Fuqia thithëse : 1060 lt/min
SKU: 14328847 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close