fbpx
,

Fshesë dore me vakum Black&Decker, 12 V DC, 12.5 Air Watts, 1060 Lt/min, 560 ml, 5 m 800652

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,650 Lekë

Fshesë dore me vakum Black&Decker, 12 V DC, 12.5 Air Watts, 1060 Lt/min, 560 ml, 5 m 800652

PERSHKRIMI:

Fshesa me vakum Black&Decker është një pajisje gjerësisht e përdorur. Me format specifik bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Është e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Fuqia : 12.5 Air Watts
 • Kapaciteti depozitës/qeses : 560 ml
 • Tensioni : 12 V DC
 • Fuqia thithëse : 1060 lt/min
 • Niveli i zhurmës : 78 dB
 • Gjatësia e kabllit : 5 m
SKU: 62813499 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close