fbpx

Fritezë, 1230W, (e kuqe), me termostat 80767

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,600 Lekë

Fritezë, 1230W, (e kuqe), me termostat 80767

PERSHKRIMI:

Kjo fritezë ju mundëson përgatitjen e ushqimeve të skuqura në pak kohë. Është shumë praktike dhe funksionale.

  • Tensioni : 220-250V
  • Fuqia : 1230W
  • Kapaciteti : 2l
  • Temperatura : 80˚-200˚C
SKU: 83856782 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close