fbpx

Freskuese Tavoline Kopper, 50 W, 52x46x15 cm, me 3 shpejtës, 3 kg, i kromuar, ngjyrë kromi 86212

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Freskuese Tavoline Kopper, 50 W, 52x46x15 cm, me 3 shpejtës, 3 kg, i kromuar, ngjyrë kromi 86212

PERSHKRIMI:

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh . Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm.Pastrohen lehtësisht.

 • Tipi : Ventilator tavoline
 • Fuqia : 50 W
 • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
 • Ngjyra : Kromi
 • Materiali i helikës : Metal
 • Materiali : I kromuar
 • Masa : 52x46x15 cm
 • Gjatësia e kabllit : 1.8 m
SKU: 25911348 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close