, , ,

Ekskavator Per Femije

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,750 Lekë

Ekskavator Per Femije

PERSKRIMI:

Kaloni kohe me femijen tuaj dhe merrni kenaqesi duke formuar kete ekskavator loder se bashku!

Eshte e perbere nga 234 pjeseza metalike dhe plastike te ndryshme, te cilat mund t’i ndertoni hap pas hapi sipas ilustrimeve ne paketim.

Nje loder e shkelqyer per t’i argetuar femijet tuaj me ore te tera.

Femijet tuaj do te mesojne duke luajtur.

Ne kete menyre femija juaj do te zhvilloje aftesi te shkelqyera motorike, do te permiresoje te menduarit logjik dhe do te forcoje aftesite per zgjidhjen e problemeve. Gjithashtu kjo loder promovon rendesine e punes ne grup dhe bashkepunimit, si dhe nderton aftesi sociale.

Pas ndertimit te makines, femija juaj do te fitoje ndjenjen e arritjes e realizimit si dhe do te rritet vetebesimi i tyre.

Te gjitha pjeset jane bere me materiale jo toksike me cilesi te larte dhe jane te certifikuara per te permbushur standardet europiane dhe amerikane te sigurise se lodrave.

E rekomandueshme per femije mbi 8 vjeç.

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Lydia (verified owner)

  The product is firmly packed

  Lydia

 2. Alan (verified owner)

  Good quality

  Alan

SHOPPING CART

close