Dollap anesor, 40x32xH160 cm 04351

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

38,570 Lekë

Dollap anesor, 40x32xH160 cm 04351

PERSHKRIMI:

Ky dollap tualeti prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj. Materiali MDF ofron rezistencë të lartë dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur që zgjat. Dollapi i tualetit është dizenjuar për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi në tualetin tuaj.

  • Gjerësia (cm) : 40
  • Thellësia(cm) : 32
  • Lartësia (cm) : 160
  • Materiali : MDF
SKU: 14775579 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close