, , , ,

Colours True Colour Manikyr 5.00ml

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

800 Lekë

Colours True Colour Manikyr 5.00ml

Manikyr me shumëllojshmëri ngjyrash që mbulon në mënyrë perfekte.
Me forcë të madhe shkëlqyese dhe me aplikim ideal.
Thahet shpejt dhe qëndron gjatë.
Me penelin inovativ me furçë të gjerë për t’i lyer veçanërisht më thjeshtë dhe me shpejt thonjtë.
Për një pamje sensacionale.
Disponohet në 14 ngjyra – që nga ekstravagantet, në shik.

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Agata (verified owner)

  Very fast delivery

  Agata

 2. Evgenia (verified owner)

  Good quality

  Evgenia

SHOPPING CART

close