, , , ,

Colours Pudër Kompakte 9.00gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,950 Lekë

Colours Pudër Kompakte 9.00gr

siegel_10.jpg

Pudër e lehtë kompakte për një lëkurë perfekte mat.
E bën lëkurën të shkëlqejë dhe të marrë frymë.
Me minerale të pastra dhe phycocorail®.
Për një lëkurë perfekte mat – edhe kur jeni në lëvizje.
Disponohet në 3 tone ngjyrash natyrale.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Camden (verified owner)

  Good service

  Camden

 2. Kevin (verified owner)

  Good service

  Kevin

SHOPPING CART

close