, , , ,

Colours Heqës manikyri në kuti 100.00 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,400 Lekë

Colours Heqës manikyri në kuti 100.00 ml

siegel_10.jpg

Largon shpejt dhe plotësisht manikyrin. Vaj natyral i bërthamave të kajsisë që i lë thonjtë me efekt yndyre më pas. Pa açeton

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Magdalena (verified owner)

  Very fast delivery

  Magdalena

 2. Monik (verified owner)

  Super

  Monik

SHOPPING CART

close