, , , ,

Colours Lipstick Care Balm 4.50gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,030 Lekë

Colours Lipstick Care Balm 4.50gr

siegel_10.jpg

Buzëkuq për trajtimin delikat të buzëve me efekt shkëlqyesi pastel. I mbron dhe i trajton buzët delikate e të ashpra. Me gjalpë cupuaçu dhe vitaminë E. Për një pamje natyrale dhe të trajtuar.

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Bertina (verified owner)

  Super

  Bertina

 2. Ariella (verified owner)

  Good quality

  Ariella

SHOPPING CART

close